CNC İŞLEME MERKEZİ

CNC Fason talaşlı imalat

Ankara da imalat sektöründe çalışmalarına devam eden firmamız. Fason üretim talaşlı imalat , kalıp tasarımı ,kalıp imalatı ile de hizmetinizdedir. Makina tasarımı ve imalatı yapan EKM SAN mekanik parçaların tasarım ve analizini yapmakta ve bilgisayar destekli üretim tekniklerini kullanarak yüksek hassasiyette işlemesini yapmaktadır.

 

 

Neden Fason Üretim ?

Üretiminizin bir kısmını doğru fason üretim ortağına kaydırmak, kaynaklarınız üzerindeki yükü ortadan kaldırır. Ve bu kaynaklar daha sonra başka türlü devredilebilecek diğer girişimlere ve iyileştirmelere yönlendirilebilir.Fason Üretim firmalara; maliyet tasarrufu ,kaynak yönetimi ,kalite kontrol ve ölçekli üretim gibi konularda firmanın gelişimine katkıda bulunur. Talaşlı imalat sektöründe hizmet verdiğiniz alanda başka firmalardan gelen fason iş talepleri için yeniden yatırım yapmak ya da yeni bir atölye kurmanıza gerek yok. Yeni bir yatırım yapmadan firmamız EKM SAN ELEKTRONİK KALIP MAKİNA partnerliğinde ürün ürettirip satabilirsiniz.

 

Fason Üretim Nasıl Yapılır?

Fason imalat, esasen iki şirket arasında bir üretim anlaşmasıdır. Fason imalatçı EKM SAN ELEKTRONİK KALIP MAKİNA, müşteri şirket adına parça, malzeme veya bütün ürünlerin imalatında uzmanlaşmıştır. Müşteri, her boyutta ve spesifikasyonda partiler halinde sipariş verebilir ve şirket içi operasyonlardan yararlanmak için üretim işlevini etkin bir şekilde dışarıda yetkilendirebilir.